X Międzynarodowa Konferencja "Pożary Wewnętrzne" w Olsztynie, 09-10 października 2023 roku

The conference will be in Polish language. English speakers will be translated into Polish consecutively.

 

Fundacja cfbt.pl jak co roku jest partnerem merytorycznym konferencji współorganizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa, oddział w Olsztynie oraz Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. W tym roku po raz kolejny wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

logo 3D plus mae

Jubileuszowa edycja konferencji jest okazją do ponownego zaproszenia wybitnych gości z Australii - John McDonough i Shan Raffel, dzięki którym odbyła się pierwsza edycja konferencji w 2013 roku. Ponadto podczas konferencji będzie można wysłuchać innych wybitnych prelegentów, a także obejrzeć pokazy dynamiczne i prezentacje sponsorów. Udział weźmie m.in. prof. Anna Stec z Anglii, która była prelegentką naszej konferencji wielokrotnie. Pod kierownictwem Pani Profesor powstał m.in. raport naukowy dotyczący minimalizacji ekspozycji strazaków, który nasza fundacja przetłumaczyła na język polski we współpracy z Krajową Sekcją Pożarnictwa NSZZ "Solidarność". Uczestnicy będą mogli również spotkać członków Zespołu Komendanta Głównego PSP do spraw profilaktyki nowotworowej strażaków i omówić bieżące aspekty prac zespołu.

Ponadto wyświetlony zostanie film dokumentalny "BURNED" a następnie odbędzie się panel dyskusyjny na temat poruszanych w nim zagadnień.

Konferencja odbędzie się w dniach 09-10 października 2023 roku w Hotelu Omega w Olsztynie. Poniżej znajdą Państwo komplet niezbędnych informacji, w tym link do strony SITP o. w Olsztynie oraz pliki niezbędne do zarejestrowania się na konferencję. Do zobaczenia w Olsztynie!

Strona będzie aktualizowana.

Wstepna informacja na stronie SITP, o. w Olsztynie

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

PDF program

EXCEL formularz

WORD rodo